Teatr Lalki i Aktora w Łomży

Strona główna » Aktualności » Wydarzenia sezonu 2016/2017

Dzień Babci i Dziadka w teatrze

  • Dzień Babci i Dziadka w teatrze
  • Dzień Babci i Dziadka w teatrze

W ubiegłą sobotę w Teatrze Lalki i Aktora w Łomży odbyło się familijne spotkanie zorganizowane z okazji Dnia Babci i Dziadka. Była to już druga edycja imprezy pod hasłem „Kocham Babcię, kocham Dziadka” współorganizowana z Łomżyńską Społeczną Radą Seniorów w Łomży oraz Polskim Związkiem Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Łomży.

Publiczność wypełniająca salę widowiskową teatru po brzegi bawiła się znakomicie uczestnicząc w przygodach Misia Tymoteusza – sympatycznego bohatera stworzonego przez Jana Wilkowskiego.

Po spektaklu i życzeniach nasi goście chętnie skorzystali z możliwości wykonania wspólnej fotografii z aktorami oraz lalkami na teatralnej scenie. Był czas na rodzinne zwiedzanie zakamarków teatru, a potem chwila zadumy przy czytanej przez zespół aktorski „Opowieści wigilijnej” Karola Dickensa.

Na zakończenie wieczoru w kawiarni czekał na wszystkich słodki poczęstunek, przy okazji którego był czas na wrażenia i rozmowy.

Nasze wspólnie spędzone popołudnie przysporzyło dużo radości i wzruszeń seniorom, którzy zgodnie podkreślali, że podobała im się taka forma spędzenia ich święta w rodzinnym gronie z najukochańszymi wnukami.

2017-01-24 12:19 Opublikował: Administrator